فرش چهل تکه, فرش دستباف

فرش دستباف چهل تکه در ساده کارپت

فرش دستباف چهل تکه یکی از انواع فرش دستباف است که از تکه‌های به هم دوخته شده فرش ایجاد می‌شود. این فرشها عموما از فرش‌های دستباف و غالبا جنس الیاف آنها پشمی است.

ساختار فرش‌های چهل تکه، اتصال تکه‌های بریده شده از فرش‌هایی است که به دلایل مختلف آسیب دیده است. بخش‌های سالم را از فرش آسیب دیده، جدا می‌کنند و بر اساس معماری خاصی، به هم می دوزند. تمام تکه‌های به کار رفته در فرش چهل تکه، ممکن است از یک فرش جداسازی شده باشد. یا ترکیبی از تکه‌های فرش‌های مختلف باشد. همچنین ممکن است ترکیبی از فرش های مختلف باشد. از جمله فرش دستباف چهل تکه با حاشیه گبه.

فرش دستباف چهل تکه دوزی شده در ساده کارپت

ساده کارپت، یکی از مراکز اصلی تولید و فروش فرش‌های دستباف چهل تکه است. انواع فرش‌های چهل تکه را در بخش محصولات سایت خواهید دید.

  • فرش کد ۱۰۰۲۰۰۰۵

فرش دستباف چهل تکه کد ۱۰۰۲۰۰۰۵ در متراژ ۱.۵ متری تولید شده است. این قالیچه زیبا حاشیه ندارد و از ترکیب تکه‌های چند فرش دستبافت شکل گرفته است. ترکیبی از رنگ های قرمز، نارنجی، سرمه ای و زرد را به وضوح در آن میبینید. این فرش ترکیبی از تکه فرش های نائین اصفهان، یزد، فارس و فرش هایی با طرح هندسی می‌باشد که به هم دوخته شده اند. همه تکه ها جزو فرش پشمی است.

  • فرش کد ۱۰۰۲۰۱۰۷

فرش دستباف چهل تکه کد ۱۰۰۲۰۱۰۷ یک فرش ۱.۵ متری (ذرع و نیم) تولید می شود. این فرش چهل تکه جذاب از تکه‌های به هم دوخته شده یک فرش فارسی باف شکل گرفته است. حاشیه آن نیز از نوع فرش و به شکل تکه دوزی شده به فرش متصل است. این کالا با رنگ اصلی قرمز، یکی از زیباترین محصولات در ساده کارپت محسوب می شود.

  • فرش کد ۲۰۰۶۰۰۰۸

فرش کد ۲۰۰۶۰۰۰۸ یک فرش تکه دوزی شده با حاشیه گبه است. متراژ آن ۶ متر و رنگ اصلی آن قرمز می‌باشد. ساختار آن از تکه‌های به هم دوخته شده 2 فرش دستباف است و با حاشیه گبه تکه دوزی شده تکمیل می‌گردد. از این محصول در سالن های پذیرایی، نشیمن و حتی اتاق خواب می توانید استفاده کنید.

  • فرش کد ۱۰۰۲۰۱۰۹

فرش دستباف چهل تکه کد ۱۰۰۲۰۱۰۹ با متراژ ۱.۵ متری (ذرع و نیم) یکی از زیباترین زیر اندازهای تکه دوزی شده در ساده کارپت است. این کالا از تکه‌هایی با ساختار منظم (مربع _ لوزی) و با رنگ قرمز روشن شکل گرفته است. ترکیبی از فرش های طرح گل تبریز و اسلیمی شکسته و انتزاعی، چهره فرش را می سازد. از این قالیچه زیبا در اتاق خواب، اتاق نشیمن، آشپزخانه، راهرو های عریض و… می توانید استفاده کنید.

  • فرش کد ۱۰۰۳۰۱۲۹

فرش دستباف چهل تکه کد ۱۰۰۳۰۱۲۹ یک فرش ۳ متری است که در مرکز آن 12 تکه فرش (مربع-مستطیلی) با نظم خاصی کنار هم چیده شده‌اند. تمام این تکه‌ها از یک فرش جدا شده اند. حاشیه آن نیز از ادامه تکه‌های همان فرش تکمیل می‌شود. این فرش 3 متری برای استفاده در اتاق نشیمن و اتاق خواب کاملا مناسب است.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *