برای شناخت و اعتماد به ساده کارپت درباره ما بدانید.

از کجا شروع کردیم؟

درحدود 50 سال پیش در سرای تقی زاده بازار، کار خود را با تمرکز بر صادرات فرش های دستبافت آغاز کردیم. در سال 1395 کار تولید فرش های چهل تکه به مجموعه اضافه شد. با توجه به استقبال صورت گرفته از این فرش‌ها در داخل و خارج کشور بر آن شدیم تا کسب و کارمان را گسترش دهیم. از این رو محصولات بیشتری در حوزه مد و فشن و مبلمان به مجموعه اضافه کردیم. تهیه و تولید اکسسوری‌هایی مثل کیف، کفش، کوسن، پاف، نشیمن و کمربند از فرش‌های دستبافت زیر نظر و طراحی تیم « ساده کارپت » صورت می‌گیرد. و در کارخانه توسط عزیزان متخصص هر حوزه تولید می شوند.

متریال اکسسوری ها

متریال اکسسوری‌ها از فرش های دستبافت است. این فرشها توسط کارشناسان و با کنترل کیفیت از سراسر کشور خریداری، جمع‌آوری و در کارخانه شستشو و پرداخت می‌شوند. سپس تکه فرش ها به قسمت مورد نظر برای تهیه محصول فرستاده می‌شوند. همچنین چرم‌های کاملا طبیعی و درجه یک که آنها نیز با توجه به کارایی مورد نظر تهیه و در اختیار بخش مربوط خود قرار می گیرند. در کنار فرش های دست بافت برای تولید اکسسوری های برند «ساده» استفاده می شوند.

همچنین:

این نکته را هم درباره ما بدانید که محصولات ما همه دست ساز هستند. از این رو روند تولید آنها نیازمند صرف زمان و دقت فراوان است. اما در عین حال خلاقیت و نوآوری در تولید اکسسوری های ساده و عرضه آنها با قیمت مناسب، مورد توجه ما قرار داشته است. فرش های دست بافت و اکسسوری های برگرفته از آن، امروز جای خود را در میان سخت پسندترین مشتریان باز کرده اند. ساده کارپت خوشحال است که نقشی در تحول این صنعت داشته است.

فروش آنلاین

سركار خانم سارا دهدشتی مدير مجموعه ساده كارپت در سال 1399 با توجه به شيوع ويروس كرونا علاوه بر فروش حضوری محصولات، اقدام به فروش آنلاين آنها نیز نمودند. اين كار با هدف گسترش كسب و كار در حوزه فرش های دستباف و اكسسوری های وابسته به آن، به منظور رونق توليد ملی، گسترش فرهنگ استفاده از صنايع دستی نفيس با رويكرد تأمين بازارهای داخلی و خارجی انجام پذيرفت.

ساده کارپت با پشتوانه تجربه چندین ساله در تولید و فروش فرش های دستباف، به این باور رسید که با توجه به رشد مشغله های روز افزون زندگی و پاسخگویی به نیاز مشتریان، سطح فروش فرش را در بازارهای اینترنتی توسعه دهد. در نتیجه به فروش اینترنتی فرش، اکسسوری های دکوراسیون و مد و فشن (وابسته به صنعت فرش) روی آورد. فروش آنلاین محصولات ساده کارپت، مشاوره رایگان و ارسال به کل کشور این امکان را به وجود آورده که بتواند نیاز مشتریان خود را به بهترین نحو ممکن پاسخگو باشد.

ما در این راه تلاش می کنیم تا با به کار گیری نیروهای متخصص، گام بلندی در زمینه تولید فرش دستباف، فروش آنلاین آن و ارائه خدمات مرتبط با فرش در سطح کشور برداریم.