حریم خصوصی

حریم شخصی یا حریم خصوصی(Privacy) در دنیای وب یعنی، فرد یا گروهی بتوانند اطلاعات مربوط به خود را در سایتی بارگذاری کنند، بدون آنکه نگران منتشر شدن و سو استفاده از آن باشد.

در روز، میلیونها نفر اطلاعات شخصی و شرکت خود را اعم از نام، نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس ایمیل، شماره پرونده‌های شرکتی و …. را در سایت‌های مختلف ثبت می‌کنند. بسیاری از این افراد نگرانند که افراد سودجو و هکرها به اطلاعات آنها دسترسی پیدا کرده و از آن سو استفاده کنند. در نتیجه ایجاد حریم خصوصی و امنیت در وبسایت‌ها اهمیت میابد. تمامی کاربران باید بتوانند در وهله اول به سایت شما اعتماد کنند.

حریم خصوصی چیست؟

حریم خصوصی یعنی دور نگه داشتن برخی از اطلاعات شخصی یا حقوقی از دسترس عموم. عموما حفظ حریم خصوصی با حفظ امنیت همراه است. به این معنی که با حفظ اطلاعات اشخاص، فرد از تعرض، دزدی هویت و سواستفاده های مختلف توسط سایرین در امان می ماند. اهمیت حفظ حریم خصوصی افراد به حدی است که بسیاری از کشورها در قانون اساسی خود به آن اشاره کرده و برای کسانی که آن را نقض کنند مجازات تعریف شده است.

حفظ حریم شخصی در وبسایت‌ها

یکی از مهمترین موضوعات در طراحی سایت، به خصوص سایت‌هایی که کاربران را مجاب به ثبت اطلاعات می‌کنند، ایجاد حس اعتماد در کاربران به منظور حفظ حریم خصوصی است. مهم نیست چه محتوایی را نشر می‌دهید و هدف شما چیست. مهم این است که برای حفظ مخاطب باید به او ثابت کنید که امنیت دارد. به این معنی که کلیه اطلاعاتی که توسط کاربر در سایت ثبت می‌شود، باز نشر نخواهد شد یا کسی از آنها سو استفاده نخواهد کرد.

حفظ حریم خصوصی در ساده کارپت:

ما در ساده کارپت، تمام توان خود را به کار بسته‌ایم تا امنیت و ایمنی سایت را تضمین کنیم. فروشگاه اینترنتی ساده کارپت ضمن احترامی که برای حفظ اطلاعات مشتریان قائل است، جهت خرید، مشاوره یا ارائه سایر خدمات، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدمات امن و مطمئنی را به کاربران ارائه نماید. از جمله اطلاعاتی مثل نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس و ایمیل مورد نیاز است.

کلیه فعالیت‌های ساده کارپت، قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد. ساده کارپت، معتقد است تمام اطلاعات ثبت شده و هویت شخصی کاربران محرمانه است. در نتیجه اطلاعات شخصی هیچ کس را به شخص یا سازمان دیگر منتقل نمی‌کند. اطلاعات، فقط در صورت بروز مشکل و با حکم قانونی در اختیار مراجع ذی صلاح قرار می‌گیرد.

ساده کارپت، تمام تلاش خود را برای حفاظت از اطلاعات و حریم خصوصی کاربران به کار بسته تا تجربه‌ یک خرید امن و دلپذیر را برای همه مشتریانش فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با شماره 02122631644 تماس حاصل فرمایید.