کوسن

کوسن ها بالشتک های کوچکی هستند که این روزها نقش مهمی را در دکوراسیون منزل و مبلمان بازی می کنند. در حقیقت همه چیز به حضور این بالشتک های جذاب بستگی دارد.

کوسن‌ها مدل های متنوع و طرح های جالبی دارند. همین تنوع در شکل دکوراسیون شما تاثیر گذار است. در حقیقت در هر خانه‌ای معرف سلیقه صاحبخانه هستند و وجودشان به خانه عمق، بعد و زیبایی می‌بخشد.

کاربرد کوسن :

اصلی ترین کاربرد آن پوشاندن مبل هاست. کوسن ها به سادگی، می توانند جنبه های راحتی مبل ها را تا چندین برابر افزایش دهند. همچنین تأثیرات چشم گیری در زیبایی آن ها و جزئیات خانه داشته باشند.

اغلب افراد آنها را تنها برای مبل های راحتی و استیل در نظر می گیرند. غافل از اینکه استفاده از کوسن بر روی صندلی های آشپزخانه، تخت خواب، گوشه های دنج، بالکن و … در نظر دیگران شما را به عنوان یک دکوراتور مجرب معرفی می کند.

تنوع طرح کوسن

کوسن ها می توانند علاوه بر اشکال، گرد ، چهار گوش، لوله ای، به شکل قلب، ستاره، لوزی و … نیز ساخته شوند. اما هر کدام از کوسن‌ها کاربرد خاص خود را دارند.

جنس رویه کوسن می تواند چیت، ابریشم، گبه، پارچه کتان، مخمل، ترمه، ساتن و حتی فرش دستبافت باشد. می‌توانید متناسب با سلیقه خود و دکور خانه‌تان، یکی از آنها را بخرید. کوسن‌های ساده کارپت، تحولی جذاب در دکوراسیون منزل است.
انواع کوسن از جنس گبه و فرش دستبافت، در طرح ها و رنگ های خارق العاده که جذابیت منحصر به فردی به منزل شما خواهد داد.
اگر دوست دارید تغییر دکوراسیون کوچکی را تجربه کنید، بهترین کار تعویض کوسن‌ها است. با عوض کردن کوسن‌های مبل و تخت خواب دکوراسیونی نو و جدید خواهید داشت.

فهرست
0
سبد خرید