رومیزی

رومیزی یکی از اکسسوری هایی است که برای دکوراسیون مبلمان و میز های ناهار خوری استفاده می شود. دکوراسیون ناهارخوری بخش مهمی از دکوراسیون منزل به حساب می آید که برای انتخاب وسایل و چیدمان آن باید دقت بالایی داشته باشید. افراد همیشه به دنبال راه هایی هستند که با کمک آن ها بتوانند کلیه فضای خانه و به خصوص نشیمن و ناهارخوری را به زیبایی هر چه تمام تر دیزاین کنند. یکی از مهم ترین بخش های دکوراسیون ناهارخوری، رو میزی ناهارخوری است.

انواع رومیزی

رومیزی ترمه

جنس ترمه برای کسانی است که سبک دکوراسیون سنتی را دوست دارند. اگر فرشی که در خانه پهن کرده اید طرح اصیل ایرانی است، لوازم منزل تان سنتی هستند و کلا با طرح بته جقه ارتباط خوبی برقرار می کنید، پیشنهاد می کنم به سراغ این رومیزی ها بروید و طرح و رنگ دکوراسیون منزل تان را تکمیل کنید. ترمه ها معمولا طرح های ظریف و بسیار زیبایی دارند.

رومیزی های تور

این نوع اکسسوری ها را بهتر است با دکوراسیون کلاسیک ست کنید. آنها معمولا  زمینه سفید یا شیری دارند. از این رو روی میزهای سفید رنگ یا دارای رنگ روشن جلوه ی بهتری خواهند داشت. همچنین بهتر است میزی که روی آن قرار می گیرند، پایه بلند باشد تا لبه های تزیین شده از میز آویزان شده و خودنمایی کنند.

رومیزی چند تکه

رو میزی های چند تکه همانند فرش های چهل تکه از ترکیب و به هم دوخته شدن چندین پارچه با طرح و رنگ متنوع درست می شوند. این رومیزی ها بیش تر برای میز آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند. اگر خودتان هم دستی در هنر داشته باشید، می توانید یکی از این رومیزی ها را به دلخواه و با پارچه های مورد نظرتان درست کنید. رومیزی های چند تکه را با توجه به طرح شان می توانید با هر سبک دکوراسیونی ست کنید.

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست
0
سبد خرید