رانر

رانر معمولاً پارچه ای باریک است، که غالباً روی میز و در درازای آن پهن می شود.
رانرها را می توان به تنهایی یا همراه با رومیزی روی میز پهن کرد. اما در برخی مواقع مثل میز های چوبی طرح چوب نیز بسیار جذاب و زیباست. از این رو استفاده از آنها به تنهایی توصیه می شود.

چرا از رانر استفاده کنیم؟

امروزه پنهان کردن تمام سطح میز کار اشتباهی است، به خصوص میزهای چوبی که امروز در بازار موجودند. از طرفی یک میز بدون رومیزی هم معنایی ندارد.
اینجاست که نقش رانرها برای ایجاد یک الگوی زیبا بر روی میز، پر رنگ تر می شود. رانرها این قابلیت را دارند که بدون پنهان کردن زیبایی سطح میز مانند یک لباس زیبا بر روی آن عشوه گری کنند.
رنگبندی متنوع آن ها باعث ایجاد حس لطافت و ست شدن با سایر المان های و عناصر دکوراتیو در محیط می شود. از طرفی طرح و نقش روی آنها باعث ایجاد عمق و حالت بصری دلنشینی برای میز شما می شود.

کجااز رانر استفاده میشود ؟

رانرها فقط برای میز غذاخوری نیستند. بقیه وسایل خانه مثل بوفه، میز جلو مبلی، کنسول و استندهای مختلف هم می‌توانند با حضور یکی از آنها رنگ و لعاب دیگری پیدا کنند.

جنس رانر :

رانرها می توانند از جنس تور، کتان، پارچه های کرباسی، ساتن، تور ارگانزا، پلی‌استر، گبه و حتی فرش دستبافت باشند.

استفاده از فرش دستبافت یک انتخاب جذاب و متفاوت برای تولید رانر خواهد بود که ساده کارپت این محصول را عرضه کرده است. رانرهایی با طرح های بی نظیر فرش های دستبافت قطعا یک فضای جذاب مدرنیته – سنتی را به منزل و فضای انتخابی شما خواهد بخشید. این انتحاب جذاب را از دست ندهید.

فهرست
0
سبد خرید