انواع فرش دستباف وینتیج

انواع فرش دستباف وینتیج جزو فرش دستباف هستند. وینتیج اصطلاحا به وسایلی گفته می شود که به نوعی عتیقه محسوب شده و قدمت بالایی دارند. از این رو به فرش هایی که ظاهری کهنه دارند و شبیه به فرش های بسیار قدیمی هستند، فرش وینتیج یا کهنه نما میگویند.

ویژگی های انواع فرش وینتیج :

1- عموما به طرح فرشهای دست بافت هستند.
2- به راحتی با انواع دکوراسیون و هر سلیقه ای جور در می آیند.
3- شبیه فرشهای قدیمی و سنتی هستند که پاخور زیادی داشته است.
4- بسیار با دوام هستند و عمر طولانی دارند.

در زمانه ای زندگی می کنیم که انگار نمی توان بین سنت و مدرنیته یکی را انتخاب کرد! گاهی دوست داریم تمام عناصر قدیمی را از ذهن و زندگی مان بیرون بریزیم و جدیدترین ها را تجربه کنیم. اما گاهی به دنبال خاطرات گذشته و روزهایی می گردیم. این موضوع در همه بخش های زندگی مان بسیار دیده می شود. به جرات می توان گفت که فرش وینتیج انتخاب مناسبی برای کسانی است که به دنبال مدرنیته و دکوراسیون کلاسیک در منزل خود هستند. اما در عین حال به طرح های سنتی و قدیمی نیز علاقه نشان داده و برای آن ها ارزش قائل هستند.

فرش دستباف وینتیج مناسب چه فضایی است؟

فرش های وینتیج از نظر ظاهری بسیار جذاب، شیک و لوکس هستند. همچنین یا دستبافتند و یا شبیه به فرشهای دستبافت هستند و ارزش هنری دارند. اگر به مد اهمیت می دهید، بهتر است بدانید ونتیج مد روز است و به راحتی با انواع دکوراسیون و هر سلیقه ای جور در می آید.
اگر محیط مینیمالیستی و ساده‌، با رنگ های ملایم یا خنثی دارید فرش وینتیج می تواند انفجاری از رنگ، در عین هماهنگی باشد. اگر طالب رنگ های گرم و سبک شرقی هستید باز هم فرش وینتیج انتخاب مناسبی است.
فرش وینتیج برای دور هم جمع کردن مبلمان در اتاق نشیمن، برای گرما بخشیدن به اتاق خواب و برای استقبال از مهمانان در ورودی خانه مناسب است.

در اصل به فرشهای دست بافت قدیمی که رنگ و روی خود را از دست داده باشند وینتیج گفته می شود. اما امروزه به هر نوع فرش با ظاهری کهنه و قدیمی وینتیج میگویند
بسیاری از فرشهای وینتیج امروزی، به صورت صنعتی تولید می شوند و بسیار ارزان تر از وینتیج های اصل هستند
ساده کارپت یک فروشگاه جذاب فروش فرشهای وینتیج اصل و دست بافت است و شما میتوانید برای داشتن یک دکوراسیون ناب و مهیج، انواع فرش دستباف وینتیج ساده کارپت را در قیمت مناسب تهیه فرمایید

فهرست
0
سبد خرید